Mała reorganizacja na moim blogu…

Tak czysto informacyjnie, ze względów organizacyjnych, aby łatwiej było czytać tego bloga, postanowiłem wprowadzić małe zmiany.

Po pierwsze nie będę na samym blogu podawać wszystkich informacji o otwieraniu oraz zamykaniu pozycji na poszczególnych krótkoterminowych papierach o ile nie będzie potrzeby dodatkowego uzasadniania takich ruchów. Takie informacje będę publikował na bieżąco na twitterze.

Po drugie informacja o bieżąco otwartych pozycjach krótkoterminowych, znajdzie się (już jest) po prawej stronie tego bloga zaraz pod wpisami z twittera. Bardziej szczegółowe informacje o wszystkich otwartych inwestycjach umieszczam na stronie „tabela inwestycji„.

Na samym blogu, od tej pory znajdą się jedynie te bardziej konkretne wpisy (chyba, że w konkretnym przypadku uznam inaczej… :). Tak więc, aby być jak najbardziej na bieżąco, zapraszam do śledzenia mojego twittera. Mam nadzieję, że te drobne zmiany ułatwią czytanie całego bloga. Wszelkie uwagi mile widziane.

3 thoughts on “Mała reorganizacja na moim blogu…

    1. groszoholik Post author

      Jak to mówią, pieniądze lubią ciszę… 🙂 Mój ostatni sygnał na FW20 wciąż jak najbardziej aktualny. FW40 zamknęło się na STOPie. Obiecuję poprawę co do aktualizacji bloga w przyszłości.

      Reply

Dodaj komentarz